امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97315
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ محمدمهدی تندگویان در جلسه علنی امروز شورا با انتقاد از پیگیری نشدن تذکرات اعضای شورا توسط شهرداری گفت: ما به دنبال ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ محمدمهدی تندگویان در جلسه علنی امروز شورا با انتقاد از پیگیری نشدن تذکرات اعضای شورا توسط شهرداری گفت: ما به دنبال دریافت پاسخ تذکرات نیستیم، بلکه به دنبال این هستیم که بر اثر تذکرات ما اتفاقی عملیاتی در شهرداری رخ بدهد.

وی ادامه داد: به همین دلیل پیشنهاد می کنم در سالگرد شورا همه اعضا و کمیسیون ها گزارش عملکرد عملیاتی یک ساله بدهند. شهرداری به تذکرات ما به خوبی توجه می کند، اما در عمل ما شاهد هیچ تغییری در رفتار شهرداری نیستیم. وقتی درباره یک پروژه تذکر می دهیم، حداقل انتظار داریم آن شب ادامه پروژه متوقف شود و درستی تذکر بررسی شود، نه اینکه پروژه با سرعت 4 برابر ادامه یابد. اینگونه به نظر می رسد که ما به دیوار تذکر می دهیم!

تندگویان در ادامه گفت: طرح جامع درآمدهای پایدار و سایر منابع درآمدی شهرداری مقرر می کند ستاد عالی درآمد گزارش عملکرد اجرای این مصوبه در تحقق درآمدهای پایدار شهرداری را هر سه ماه یک بار به شورا ارائه دهد. در سال 89، چهار گزارش از سوی شهرداری در این خصوص به شورای شهر ارائه شده است، در حالی که از زمان تصویب این مصوبه تا امروز، شهرداری باید 21 گزارش به شورای شهر ارائه می کرد که این اتفاق نیفتاده و این نشانگر بی تفاوتی شهردار نسبت به مصوبات شورا است.

وی افزود: بر همین اساس، اکنون گزارش عملکرد وصول درآمدهای پایدار شهرداری طی هفت سال گذشته مورد سوال است. در دوره سوم هم آقای چمران به شدت پیگیر این موضوع بوده و من هم این تذکر را به شهردار داده ام و درخواست توضیح علت عدم ارائه این گزارش ها را دارم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها