امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97326
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: پنج قاچاقچی و 33 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر با اجرای طرحی از سوی نیروی ...

غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: پنج قاچاقچی و 33 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر با اجرای طرحی از سوی نیروی انتظامی استان قزوین دستگیر شدند.

وی افزود: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین در دو اقدام اطلاعاتی، سه قاچاقچی را هنگام انتقال پنج کیلوگرم تریاک، 200 گرم شیشه و 70 گرم هروئین دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: همچنین از ابتدای هفته جاری تاکنون مأموران انتظامی شهرستان قزوین دو قاچاقچی و 6 خرده‌فروش مواد مخدر را در پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان دستگیر و سه کیلو و 396 گرم انواع مواد مخدر را از آنان کشف و ضبط کردند.

دارایی اضافه کرد: در اجرای این طرح در شهرستان البرز نیز ضمن دستگیری 10 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر، مقدار 304 گرم انواع مواد در این اقدام کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در هفته جاری در شهرستان بویین زهرا نیز هفت خرده‌فروش و نگهدارنده با 536 گرم انواع مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

وی دستگیری پنج نگهدارنده در شهرستان آبیک، سه نگهدارنده در شهرستان تاکستان و دو نفر در شهرستان آوج را از دیگر اقدامات پلیس در استان قزوین برشمرد و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در روزهای آینده نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/77011/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها