امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97331
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، حمیدرضا انصاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایجاد امنیت در جامعه امری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، حمیدرضا انصاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایجاد امنیت در جامعه امری بسیار مهم و ارزشمند است و نیروی انتظامی در این راستا اهتمام می‌ورزد.

وی افزود: در دشتستان با همکاری مردم با نیروی انتظامی شاهد امنیت خوبی هستیم که امیدواریم با تلاش بیشتر و همکاری و همدلی شاهد بهبود وضعیت نیز باشیم.

فرمانده انتظامی دشتستان با اشاره به تلاش موثر نیروی انتظامی در کشف سرقت‌ها خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 95 درصد سرقت‌ها توسط نیروی انتظامی کشف شده که بسیار مهم و ارزشمند است.

انصاری از انهدام 8 باند سرقت حرفه‌ای در دشتستان خبر داد و تصریح کرد: از این باندهای سارقان حرفه‌ای، چهار باند سرقت موتورسیکلت بوده‌اند که با هوشیاری و تلاش نیروی انتظامی منهدم شده‌اند.

وی اضافه کرد: 2 باند سرقت خودرو، یک باند سرقت اماکن خصوصی و یک باند کیف قاپی نیز در دشتستان شناسایی و به مقامات قضایی تحویل شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: ایجاد صلح و سازش بین طوایف شهرهای وحدتیه، کلمه، دالکی و شبانکاره نیز از جمله فعالیت‌های درخشان نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت در شهرستان بود که با همکاری معتمدین محلی، فرمانداری و دادگستری دشتستان صورت گرفت.

انصاری با اشاره به مقابله جدی نیروی انتظامی با قاچاقچیان مواد مخدر گفت: تاکنون بیش از 200 توزیع‌کننده مواد مخدر در دشتستان دستگیر شده‌اند.

وی یادآور شد: از تمام توان و ظرفیت موجود برای ایجاد امنیت پایدار در جامعه استفاده می‌کنیم و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

انتهای پیام/2452/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها