امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97333
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از طین یاس، جمعی از کودکان بسیجی در حمایت از کودکان مظلوم غزه نامه ای را نوشتند که متن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از طین یاس، جمعی از کودکان بسیجی در حمایت از کودکان مظلوم غزه نامه ای را نوشتند که متن آن به این شرح است.

سلام، من یک کودک ایرانی هستم. سؤالی دارم؛ چرا کودک فلسطینی نباید در صلح و ارامش زندگی کند؟ چرا بعضی از ما در صلح و آرامش زندگی می کنیم و بعضی در ظلم و ستم زورگویان؟ چرا بعضی از ما با آرامش به مدرسه می رویم و بعضی از ما منتظر سقوط موشکی بر روی سقف کلاس هستیم؟

این ماه برای مسلمانان ماه میهمانی خداست و ماه امن و آرامش است چرا کودکان غزه با صدای موشک از خواب بیدار می‌شوند و حتی نمی دانند تا فردا زنده هستند یا نه ؟!کاش مسئولان سازمان ملل کودک بودند تا عدالت برقرار می‌شد چون شما حال کودکان را متوجه نمی شوید منظورم این نیست که به شما بی احترامی کرده باشم منظورم این است که شما خیلی بزرگ شده اید و حال بچه‌ها را نمی‌فهمید آیا شما در کودکی از صدای بلند و گوش خراش نمی ترسیدید؟

آیا از رفتن برق و تاریکی خانه نمی ترسیدید؟ آیا اگر کسی بر سر شما داد می‌کشید یا کتکتان می‌زد ناراحت نمی‌شدید؟ آیا خاطرات کودکی خود را به یاد آوردید؟

خواهش می‌کنم کمی به این موضوعات فکر کنید و عادل باشید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها