امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97352
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون وزیر خارجه روسیه و مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین، پایتخت اتریش و شهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون وزیر خارجه روسیه و مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین، پایتخت اتریش و شهر میزبان مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 دیدار کردند.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرده آقایان سرگئی یابکوف و یوکیو آمانو، در حاشیه گفت‌وگوهای هسته‌ای ایران و 1+5 دیدار و درباره وضعیت برنامه هسته‌ای ایران گفت‌وگو کرده‌اند.

 

این بیانیه می‌افزاید دو طرف در این دیدار درباره برخی از جنبه‌های مربوط به نقش آژانس در نظارت بر راستی‌آزمایی توافقات ایجاد شده بین ایران و 1+5 رایزنی کرده‌اند.

سرگئی ریابکوف در حال حاضر سرپرستی هیئت مذاکره‌کننده روسیه در مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 را به عهده دارد که از روز پنحشنبه 12 تیرماه در شهر وین برای نگارش متن توافق جامع هسته‌ای آغاز شده است.

طرفین می‌گویند در این دور از مذاکرات پیشرفت‌هایی در نگارش متن این توافقنامه موسوم به «برنامه جامع اقدام مشترک» داشته‌اند، اما برخی اختلافات در موضوعات مهم همچنان وجود دارند.

 

انتهای پیام/م.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها