امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97368
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه بلومبرگ، کاخ سفید دیروز دوشنبه نمایندگان اتحادیه اروپا را برای مذاکره درخصوص ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه بلومبرگ، کاخ سفید دیروز دوشنبه نمایندگان اتحادیه اروپا را برای مذاکره درخصوص راه‌های تشدید تحریم‌ها علیه روسیه فراخوانده است.
بر اساس این گزارش، دولت آمریکا سفرای اتحادیه اروپا در واشنگتن را برای اعمال تحریم‌های شدیدتر بر علیه روسیه تحت فشار قرار داده و در همین راستا دیروز با فراخواندن این دیپلمات‌ها به یک جلسه محرمانه در محل کاخ سفید، بر آمادگی دولت اوباما برای اقدام یک جانبه علیه مسکو در ورت عدم همراهی اروپا  تأکید کرده است.
به گفته سه نفر از دیپلمات‌های حاضر در این جلسه، نمایندگان اوباما خواستار اقدام فوری اروپا در اعمال تحریم‌های سنگین تر بر علیه رویه به دلیل «سیاست ولادیمیر پوتین در بی‌ثبات کردن اوکراین» بوده‌اند.
در این جلسه به نمایندگان اروپایی تأکید شده که درصورت ادامه بی‌میلی اروپا به اعمال تحریم‌های بیشتر به دلیل ترس از تأثیر منفی آن بر اقتصاد قاره سبز، آمریکا آمادگی کامل برای اقدام یکجانبه در این خصوص را دراد.
یه گفته یک منبع آمریکایی که می‌خواست ناشناس بماند، این اقدامات شامل تحریم موسسات مالی و بخش دفاعی روسیه می شود و احتمالاً طی هفته جاری اعمال خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها