امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97385
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های فلسطینی گزارش داده‌اند که رژیم‌صهیونیستی با ارسال پیامی به مسئولان بیمارستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های فلسطینی گزارش داده‌اند که رژیم‌صهیونیستی با ارسال پیامی به مسئولان بیمارستان «الوفاء» واقع در شرق غزه، تهدید کرده‌اند که به زودی به این بیمارستان حمله می‌کنند.
بنا بر این گزارش، صهیونیست‌ها تا 8 صبح روز چهارشنبه برای تخلیه این بیمارستان زمان داده‌اند. صهیونیست‌ها پیشتر دستکم در دو مورد این بیمارستان را هدف قرار داده‌اند.
صهیونیست‌ها همچنین به توزیع شب‌نامه و ارسال پیام به ساکنان نوار غزه، به بیش از 100 هزار نفر هشدار داده‌اند که احتمالا خانه‌هایشان به زودی هدف حملات هوایی قرار می‌گیرد.
سازمان ملل پیش از این اعلام کرده بود که بیش از 13 هزار فلسطینی از بیم حملات جنگنده‌های اسرائیلی، مجبور به ترک خانه‌های خود شده‌اند. در جریان حملات یک هفته اخیر ارتش اسرائیل، تاکنون نزدیک به 200 فلسطینی شهید و بیش از 1000 نفر زخمی شده‌اند. بنا بر آمارهای رسمی، بیش از 77درصد قربانیان این حملات غیرنظامی بوده‌اند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها