امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97395
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
«محمد الهنداوی»، عضو هم‌پیمانی ملی عراق از جریان اصلاح این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد تصریح ...

«محمد الهنداوی»، عضو هم‌پیمانی ملی عراق از جریان اصلاح این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد تصریح کرد: داعش ساخته و پرداخته آمریکاست و ریشه‌های آن به افغانستان باز می‌گردد و در آنجا بود که آمریکا به حمایت از آن و تجهیز آن به انواع سلاح‌ها به بهانه مبارزه با کمونیسم در افغانستان پرداخت.

الهنداوی توضیح داد:‌ اسرائیل هم‌پیمان استراتژیک آمریکا و فرزند دردانه آن است و سرانجام اینکه منافع مشترکی میان داعش و اسرائیل و آمریکا وجود دارد و آن ایجاد شکاف در صفوف عربی و اسلامی و تجزیه آن است.

وی افزود: آمریکا تلاش کرد، این طرح را در کشورهای امن و با ثبات برای ایجاد مشکلات و چالش‌ها و آشوب در آنها به اجرا بگذارد و این طرح صد در صد و پیش از هر چیز به سود اسرائیل است، بنابراین این گروه‌ها در واقع گروه‌های مزدوری هستند که در اصل به دشمنی با اسلام و مسلمین و اعراب می‌پردازند، نه دشمنی با صهیونیسم و دشمنان اسلام و هر شعاری در این زمینه می‌دهند، دروغ محض است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها