امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97411
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
جابر رمضانی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص جدیدترین فعالیت هنری خود گفت: این روزها در حال نگارش نمایشنامه‌ای تحت ...

جابر رمضانی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص جدیدترین فعالیت هنری خود گفت: این روزها در حال نگارش نمایشنامه‌ای تحت عنوان «صدای آهسته برف» با راهنمایی‌های محمد چرمشیر هستم که اقتباسی از یک نمایشنامه ترکی به نام بهمن است.

وی افزود: قصد دارم این نمایش را برای حضور در سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر آماده کنم ضمن اینکه طرح این اثر در زمان مدیریت سعید اسدی برای اجرا در تالار مولوی مورد تصویب قرار گرفته بود و جز تعهدات مدیر قبلی بود اما به هر حال با روی کار آمدن امیرحسین حریری نیاز است که با او تعاملاتی را انجام دهیم تا ساز و کار اجرای این نمایش فراهم شود.

کارگردان نمایش «تیم شنا» با بیان اینکه اخیرا طی سفری که به چند جشنواره تئاتر دانشگاهی بین‌المللی داشتیم طرح این نمایش را مورد استقبال مسئولان و مدیران تئاتر دانشگاهی کشورهای مختلف قرار گرفت، گفت: قرار است «صدای آهسته برف» در جشنواره ایتسلف سال 2015 و چند جشنواره تئاتر دانشگاهی دیگر حضور پیدا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها