امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97438
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات تعاونی چاپخانه‌داران تهران، دقایقی پیش با حضور علی نیکوسخن ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات تعاونی چاپخانه‌داران تهران، دقایقی پیش با حضور علی نیکوسخن رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، بابک عابدینی رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران و بیش از 252 چاپخانه‌دار در هتل باباطاهر تهران برگزار شد.

در این مراسم سیدیونس جعفری، سیدحجت مجابی، بابک عابدین، داریوش دهقان‌پور، احمد محرر، مصطفی تینای‌تهرانی و مهرداد بشارت از اعضای کاندیدای هیئت مدیره و بازرس تعاونی چاپخانه‌داران تهران و از گروه اندیشه نو طرحی نو برای حضور در انتخابات این دوره از تعاونی چاپخانه‌داران انصراف دادند.

در این راستا در بخش بازرسی میرمجتبی هاشمی کرمانی با 172 رأی، محمد یوسفی با 154 رأی و محمدحسین پیشوای لاکانی با 116 رأی به عنوان بازرس تعاونی چاپخانه‌داران تهران انتخاب شدند و محمد یاسینی با 74 رأی به عنوان بازرس علی‌البدل  برگزیده شد.

براساس این گزارش، اعضای هیئت مدیره تعاونی چاپخانه‌داران شامل علی نیکوسخن با 205 رأی، احمدرضا اعتماد مظاهری با 195 رأی، بهمن پورمند با 193 رأی، مهرداد افراسیاب تهرانی با 171 رأی، عزیزالله علایی با 168 رأی، حمید غفاری با 155 رأی، علی محمدی شکور با 128 رأی و در نهایت محمد بیطرفان با 18 رأی انتخاب شدند که به دلیل انصراف تعدادی از کاندیداها هنوز این اعضا به ثبت قانونی نرسیده است.

به گفته علیرضا صدقی مدیر اتحادیه چاپخانه‌داران تهران مجموعه‌ آرای جمع شده در بخش هیئت مدیره باید به اداره تعاون ارسال شود تا آنها در مراجع قانونی اعلام نظر کنند.

وی اضافه کرد: به دلیل استناداتی که صورت گرفته استنادات انصرافات مبتنی بر موارد غیر واقعی بوده است به همین منظور به مراتب و مراجع ذی‌صلاح ارجاع داده می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها