امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97451
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۹
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خسرو سلجوقی در جمع خبرنگاران در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر حکم‌ ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خسرو سلجوقی در جمع خبرنگاران در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر حکم‌ دادگاه امریکایی برای ضبط دامنه IR و آدرس‌های اینترنتی ایران و پیگیری دولتی درباره این موضوع، اظهار داشت: هیچ مکاتبه‌ای برای پیگیری این موضوع صورت نگرفته است. زیرا در مورد چیزی که وجود ندارد، نباید واکنشی نشان دهیم، اگر موضوعی بود، تاکنون باید احساس می‌کردیم، اما اتفاقی نیفتاده است.

قائم مقام سازمان فناوری اطلاعات ایران توضیح داد: زیرا این اقدام امکان ندارد و اگر یک بار این اتفاق بیفتد، امنیت برای تمام اینترنت بر هم خواهد خورد و فقط موضوع دامنه IR  و آدرس‌های اینترنتی ایران نیست.

عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات ادامه داد: به نظر می‌رسد، پیگیری زمانی است که حکمی ابلاغ شود و آن زمان است که پیگیری لازم می‌شود.

وی تاکید کرد: قطعا اگر بخواهند، این حکم را اجرا و IR را قطع کنند به دعوی کشیده می‌شود و ما را برای توضیحات خواهند خواست؛ در نهایت به اعتقاد ما این اخبار بی‌معنی است.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها