امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97464
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، طالبان پاکستان خبر دستگیری «عدنان رشید» فرمانده ارشد خود را تایید کرده ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، طالبان پاکستان خبر دستگیری «عدنان رشید» فرمانده ارشد خود را تایید کرده و با پخش اعلامیه‌هایی اعلام کردند به خاطر دستگیری وی انتقام خواهند گرفت.

اکسپرس تریبون با اعلام این خبر آورد: ساکنان محلی در منطقه‌ای که رشید دستگیر شده گفتند که طالبان اعلامیه‌هایی را پخش کرده‌اند مبنی بر اینکه به خاطر دستگیری وی انتقام خواهند گرفت.

گزارش‌ها حاکی است: رشید تکنیسین سابق نیروی هوایی پاکستان بوده که تبدیل به یک بمب‌گذار انتحاری شده و پیش از این در سال 2003 تلاش کرد تا مشرف رئیس جمهور را به قتل برساند.

ارتش پاکستان در یک عملیات موفق، «عدنان رشید» یکی از فرماندهان ارشد طالبان را که یک بار به جان «پرویز مشرف» رئیس جمهور پیشین سوء قصد کرده بود، دستگیر کرد.

«عدنان رشید» که در سال 2012 همراه با 400 زندانی طالبان از زندان «بانو» فرار کرده بود در خانه خود در مرکز وزیرستان جنوبی دستگیر شد.

این در حالی است که پس از آزادی فیلم‌های ویدئویی از وی منتشر شد که ترور «ملاله یوسف زی» فعال حقوق تحصیل دختران را توجیه می‌کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها