امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97469
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) خانه ملت در تذکری آیین‌نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور اظهار داشت: رئیس ‌جمهور در تبلیغات انتخاباتی یکی از دلایل اصلی مشکلات اقتصادی را تغییر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعلام کرد و بسیاری از مشاوران وی در آن زمان بر این موضوع تأکید داشتند، هم‌اکنون یک سال از فعالیت دولت یازدهم می‌گذرد، چرا سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی احیا نشده است؟! یا آن صحبت‌ها انتخاباتی بود یا این کار درست!

وی افزود: با احترامی که برای آقای نوبخت قائلم ولی وی حدود یک سال است که به صورت غیرقانونی عهده‌دار دو مسئولیت در معاونت ریاست‌ جمهوری است، لطفا تجدیدنظر کنید.

بذرپاش در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وضعیت صنعت خودروسازی در کشور تصریح کرد: خودروسازان نه دولت مکدر را جدی گرفته‌اند و نه مجلس را، به نظر این اصرار ممکن است خودروسازان را از نعمت آقای نعمت‌زاده محروم کند.

وی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان و حوزه جوانان تقریبا نیمه تعطیل است، مشکل جوانان سازمان و وزارتخانه نیست، شورای عالی جوانان را فعال کنید و در حوزه ورزش نیز شاهد دخالت مستقیم دولت در امور فدراسیون‌ها هستیم.

بذرپاش ادامه داد: هنر کنترل تورم با تشدید رکود شاید نوعی کم‌هنری است، ما در دو سال گذشته به دلیل تحریم‌ها شاهد افزایش نرخ ارز بودیم که یک تورم ناشی از شوک ارزی به کشور وارد شد که اگر هیچ‌کس هیچ کاری هم نکند، تورم نقطه به نقطه کاهش پیدا خواهد کرد بماند اینکه این کاهش تورم را مردم باید احساس کنند.

عضو هیأت رئیسه مجلس در ادامه سخنانش یادآور شد: برداشت از صندوق توسعه ملی به میزان 4.1 میلیارد دلار و اصرار در برداشت، دیگر کار نادرستی است و ثروت ملی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

بذرپاش در پایان تأکید کرد: کسانی که شعار «نه غزه نه لبنان» سر دادند، امروز نتیجه شعارشان را ببینند که چه سخن ناثوابی بر زبان راندند و کشته شدن کودکان بی‌گناه را نظاره کنند؛ در پایان از خبرنگاران پارلمانی همه رسانه‌ها که نامه‌ای را در حمایت از مردم مظلوم غزه امضا کردند، تشکر می‌کنم، در این نامه خبرنگاران پارلمانی خواستار حمایت جدی از غزه شدند و از رسانه‌های غربی به دلیل نحوه پوشش اخبار غزه انتقاد کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها