امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97472
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد و دارایی ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد و دارایی ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهارداشت: زمانی که دولت زمام امور را در دست گرفت با تورم نقطه به نقطه 45 درصدی مواجه بودیم.

وی با بیان اینکه دولت در زمینه مبارزه با تورم توفیقات کم‌نظیری را بدست آورده است، گفت: تورم به زیر 15 درصد کاهش یافته است.

طیب‌نیا با بیان اینکه نرخ ارز از ثبات نسبی خوبی برخوردار شده، افزود: برای تدوین بسته خروج از رکود اقتصادی از نظرات کارشناسان استفاده کردیم.

وزیر اقتصاد گفت: بعضی از سیاست‌های این بسته نیازمند اخذ مجوز از مجلس است که در قالب یک لایحه تقدیم مجلس می‌شود.

وی یادآورشد: سیاست‌های بسته خروج از رکود با فرض باقی‌ماندن تحریم‌ها تدوین شده است، در حال تهیه یک بسته برای واگذاری باشگاه استقلال و پرسپولیس هستیم.

وزیر اقتصاد افزود: ستاد هدفمندی در حال مطالعه و بررسی نحوه حذف خانوارهای پردرآمد است.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه هیچ برداشت غیر قانونی از صندوق توسعه ملی انجام نشده است، تصریح کرد: این خبرها کذب محض است و دولت به دنبال تثبیت قیمت‌ها و مقابله با تورم از این طریق نیست.
ادامه دارد...
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها