امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97481
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیأت دولت در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در یک تصمیم همکاری مشترک با بانک مرکزی و وزارت اقتصاد مقرر شد از بعد از عید فطر پرداخت وام‌های ازدواج آغاز شود.

سخنگوی دولت در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه مگر می‌شود 4.1 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برداشت شود و 6 وزیر ما استیضاح نشوند، گفت: با آقای نادران صحبت می‌کنم تا ببینم برچه اساس این را برداشت دولت تلقی کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه رهبری در دیدار با هیأت دولت بر بحث فرهنگ تأکید داشتند، افزود: مسائل ارزشی و هنجاری نظام برای دولت مهم است اما شیوه برخوردها متفاوت است.

نوبخت همچنین تأکید کرد: از محل افزایش قیمت‌های حامل‌های انرژی به خدمات درمانی، تولید و اقشار محروم جامعه کمک می‌کنیم.

سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت از کارهای وزیر علوم و ادامه فعالیت وی در این سمت حمایت می‌کند، گفت: اگر مسئله‌ای برای رعایت کردن باشد، حتماً خودش تشخیص می‌دهد.

وی در ادامه سخنان خود گفت: ما نمی توانیم ملت را بی پناه در مقابل افزایش قیمت‌ها قرار دهیم و این را در بحث افزایش قیمت خودرو دیدید.

نوبخت یادآورشد: دولت در پاره‌ای از موارد مخالف افزایش قیمت‌هاست اما تصمیم در جای دیگر گرفته می‌شود.
ادامه دارد...
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها