امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97540
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
لطف‌علی فروزنده عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با جنایات ...

لطف‌علی فروزنده عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با جنایات اخیر اسرائیل در غزه، گفت: رژیم صهیونیستی برای اینکه فضای عمومی دنیا را منحرف کند از فضای جام جهانی سوء استفاده کرد و چون عمق جنایاتش بسیار زیاد بود و می‌خواست رسوا نشود در زمانی‌که رسانه‌ها و افکار عمومی مردم دنیا درگیر مسابقات جام جهانی بودند، حملات خود را آغاز کرد.

فروزنده ادامه داد: درست است که اسرائیل از موقیعت و فضای به وجود آمده سوء استفاده کرد تا بتواند جنایات خود را انجام دهد ولی رسانه‌های مستقل مانند رسانه‌های جمهوری اسلامی‌ ایران به طور مناسبی این جنایات را پوشش دادند و این کار رسوایی رژیم صهیونیستی را در پی داشت.

وی در رابطه با این سوال که آیا اهداف رژیم صهیونیستی تا به حال از این حملات تامین شده‌است یا خیر؟ گفت: به طور یقین نه تنها اهداف اسرائیل از این حملات تامین نشده‌است بلکه دچار آسیب هم شده‌اند و یک بار دیگر مشخص شد که اسرائیل یک رژیم پوشالی بیش نیست و قدرت مقاومت ندارد.

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در رابطه با حمایت آمریکا از اسرائیل تاکید کرد: استکبار جهانی از ابتدا همین‌گونه حرکت کرده‌ و همیشه از رژیم نامشروع صهیونیستی دفاع کرده‌است، پس در راستای این سیاست، هر حرکتی علیه اسرائیل انجام شود، توسط آمریکا محکوم می‌شود.

فروزنده در ادامه با بیان اینکه امروز افکار عمومی جهان بیدار شده‌ و جنایات اسرائیل برای آنها کاملا روشن است، اظهار داشت: ملت فلسطین باید مورد حمایت همه مسلمانان قرار گیرد و مسلمان جهان باید هر طور که می‌توانند چهره واقعی اسرائیل را به مردم دنیا نشان دهند.

فروزنده در خاتمه ضمن درخواست از مسلمان برای اتحاد بیشتر، اظهار داشت: برای مقابله با استکبار باید بین شیعه و سنی و همه مسلمانان اتحاد برقرار شود و انشاالله با این اتحاد در روز قدس یک‌بار دیگر رژیم صهیونیستی را رسوا خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها