امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۱۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97541
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسین امیری ‌خامکانی نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان ‌دستور ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسین امیری ‌خامکانی نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان ‌دستور خود در صحن علنی با اشاره به فضای کسب و کار کشور اظهار داشت: در فضای کسب و کار کشور باید تحولی اساسی ایجاد شود و کارآفرینان جز تأمین سرمایه نباید دغدغه دیگری داشته باشند.

وی افزود: در کشوری که همه از رکود و بیکاری می‌نالند، کار را در چند سال گذشته به جایی رساندند که سرمایه‌گذاران و کارآفرینان باید در دستگاه‌ها دنبال آشنا یا واسطه برای ثبت شرکت یا اخذ مجوز باشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: دریچه واحد اقتصادی برای اخذ مجوز کسب و کار و ثبت شرکت و دریچه واحد تجاری برای صادرات و واردات و تجارت اولین اقدامی است که در اقتصاد کشور باید شکل بگیرد، ثبت اینترنتی شرکت‌ها و اخذ مجوز از این طریق پروسه را طولانی‌تر کرده که این مشکل باید حل شود.

امیری تصریح کرد: درد کارآفرین فقط بانک‌ها نیستند که باید قفل‌ها را باز کنند و دربست در اختیار تولید باشند، بلکه از بالا که نگاه می‌کنید این احساس پیش می‌آید ناخواسته همه دست به دست هم داده‌اند که کاری صورت نگیرد.

نماینده زرند در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی آنها شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار