امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۰۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97542
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه پارلمان، ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه پارلمان، پس از نطق میان‌ دستور مقداد نجف‌نژاد که احمد توکلی را به زمین‌خواری متهم کرده بود و همچنین تذکر احمد توکلی در پی این اظهارنظر و طرح مباحثی پیرامون نماینده بابلسر گفت: امروز مطالبی از سوی دو نماینده مجلس بیان شد که در مجموع طرح چنین مباحثی در خانه ملت نه تنها مفید نیست، بلکه مضر است.

وی با بیان اینکه برخی از موارد بیان شده دعاوی که جای بررسی‌اش در مجلس نیست، تصریح کرد:‌ قوه قضائیه باید به این دعاوی رسیدگی کند، در واقع طرح چنین موضوعاتی در صحن علنی تنها ابهامات و مشکلات را افزایش می‌‌دهد.

رئیس مجلس در ادامه از نمایندگان درخواست کرد که در تریبون مجلس از طرح چنین مباحثی خودداری کنند و افزود: برخی مباحث مربوط به افراد است و نباید در مجلس بیان شود.

وی خاطرنشان کرد: موضوعاتی درباره‌ آقای نجف‌نژاد مطرح شد و وی نیز مباحث دیگری را درباره آقای توکلی مطرح کردند،‌اکنون هر دوی آنها به من نامه نوشتند و خواستار این شدند که موضوعات در هیأت نظارت بر نمایندگان بررسی شود.

لاریجانی همچنین تصریح کرد: هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان در اسرع وقت با تشکیل جلسه اظهارات آقایان توکلی و نجف‌نژاد را بررسی کرده و اعلام نظر کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار