امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97544
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی با اشاره به وضعیت اقتصادی مردم شادگان اظهار داشت: وضعیت زندگی مردم شادگان به گونه‌ای است که 35 درصد افراد این شهرستان زیر پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد قرار دارند و بیکاری و معضل ازدواج از جمله مشکلات عمده مردم این شهرستان است.

وی با بیان اینکه مشکل آب از جمله مهمترین مشکلات حوزه انتخابیه اینجانب است، افزود: ما به استفاده سایر استان‌ها از کارون برای تأمین آب شرب مخالف نیستیم، بلکه در حوزه کشاورزی و صنعت استان خوزستان برای استفاده از آب کارون اولا‌تر است. 

نماینده شادگان خاطرنشان کرد: طبق مصوبه هیأت دولت در سال 85، شادگان باید بندر تجاری ‌شده و با عنوان یک بندرگاه به کار ادامه دهد، که با وجود این مصوبه و اقدامات صورت گرفته، این موضوع هنوز عملیاتی نشده است.

وی همچنین با اشاره به سایر مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار