امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97546
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزاش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضرغام صادقی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (25 تیرماه 93) گفت: ...

به گزاش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضرغام صادقی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (25 تیرماه 93) گفت: به صرفه نبودن تهدیدات نظامی امریکا و متحدانش و لشکرکشی‌های مستقیم چندین ساله آنها به کشورهای اسلامی، طراحی مدل جدیدی را به دنبال داشته تا با یک برنامه‌ریزی چندین ساله، تجزیه کشورهای اسلامی و ایجاد اختلاف فرقه‌گرایی را رواج دهند و از همه ظرفیت‌های منطقه‌ای نیز در این زمینه استفاده می‌کنند.

وی اضافه کرد: سوریه، عراق، افغانستان نمونه‌های غم‌انگیزی از تلاش‌های امریکا و متحدانش در ایجاد تجزیه است تا امنیت رژیم غاصب صهیونیستی از این طریق تضمین شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مقاومت ستودنی و بی‌نظیر مردم مظلوم فلسطین اگرچه با صرف دلارهای نفتی برخی از کشورهای مرتجع همراه بود، اما نصرت الهی و اتحاد مسلمانان و عدم سکوت آنان زمینه پیروزی آتی مردم فلسطین را فراهم خواهد آورد.

صادقی خاطرنشان کرد: بی‌تردید داعش و به وجود آورندگان این اندیشه و گروه هرگز موفق به پیاده کردن اهداف پلیدشان نخواهند شد.

وی افزود: ولایت فقیه وجه متمایز ما با دیگر کشورهای اسلامی است که این روزها در آتش و خون و اختلاف و آشوب احوال خود را سپری می‌کنند، پس قدر این نعمت الهی و تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب را در سختی‌های انقلاب بدانیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: می‌توان متفاوت بود اما از چارچوب‌های اصولی انقلاب خارج نشد و در سایه این مدل رقابت‌های مؤمنانه و سالم و اخلاقی و جدی داشت که خود متضمن مشارکت سیاسی آبرومند است.

صادقی خاطرنشان کرد: اکنون که دولت در کاهش سرعت نرخ تورم توفیقی داشته و از این اقدام تقدیر به عمل می‌آید، امیدواریم برای خروج از رکود اقتصادی در سایه هماهنگی تیم اقتصادی دولت و داشتن برنامه مدون و کار کارشناسی و علمی این وعده ارزشمند رئیس‌جمهور محقق شود و مردم نیز به صورت عملی و واقعی بهبود و گشایش را لمس کنند. در ضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی مطالب زیادی گفته شده اما عمل و سرعت عمل در این حوزه چاره‌ساز است.

وی افزود: بزرگترین جفا در اجرای اقتصاد مقاومتی و تفسیر به رأی آن و برخورد شعارگونه با آن است. احیای سازمان برنامه و بودجه بارها در زمان قدیم مطرح شد اما تاکنون اقدام جدی و عملی را در این ارتباط مشاهده نکرده‌ایم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برداشت از صندوق توسعه ملی برای رفع نواقص و مشکلات امور جاری کشور باید با حساسیت و تأمل همراه باشد، در حوزه فرهنگ باید فرهنگ اصیل اسلامی تبلیغ شود و برای اجرای آن اقدام ویژه وجود داشته باشد.

صادقی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابی خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار