امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97553
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
مسعود توفیقی عضو هیأت علمی دانشگاه پیام‌نور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه آنچه که ...

مسعود توفیقی عضو هیأت علمی دانشگاه پیام‌نور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه آنچه که امروز در عراق سوریه و غزه اتفاق می‌افتد قضایای جدایی‌ناپذیری از یکدیگر نیستند، گفت: خوش‌خیالی است اگر آنچه که توسط گروه تروریستی داعش در عراق صورت می‌گیرد با آنچه که در غزه توسط رژیم صهیونیستی در حال روی دادن است را جدا از هم تصور کنیم.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: آمریکا و غرب با یک برنامه کاملاً تعریف شده حوادث اخیر خاورمیانه را به وجود آوردند. هدف آنان این است که مقاومت حزب‌الله لبنان و حماس را با قطع حمایت‌هایی که از این دو گروه می‌شود بشکنند، آن هم با تحت فشار قرار دادن حامیان مقاومت.

توفیقی خاطرنشان کرد: آمریکا و غرب با ایجاد گروه تروریستی داعش و به وجود آوردن جنگ داخلی در جهان اسلام به دنبال تحت فشار قرار دادن حامیان مقاومت در منطقه و شکستن قدرت آنان هستند تا بتوانند شرایطی را برای رژیم صهیونیستی به وجود آورند تا این رژیم بدون هیچ ترس و تنشی حملات وحشیانه خود را علیه مردم غزه انجام دهند.

عضو هیأت علمی دانشگاه پیام‌نور در پایان اظهار داشت: آمریکا و غرب در خاورمیانه در راستای حفظ امنیت رژیم صهیونیستی در تلاش هستند حامیان مادی و معنوی حماس را تضعیف کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها