امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97556
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس در جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) در اخطاری با استناد به اصل 84 قانون اساسی اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام به حذف جریان ارزشی توسط افراد معلوم‌الحال اشاره کردند و از دولت خواستند جلوی این روند را بگیرند.

وی افزود: این موضوع باید در دستور کار مجلس قرار گیرد، یک جریان تند افراطی که حتی دولت و شخص آقای روحانی را هم قبول ندارد و همچنین یک جریان فرصت طلب در حال حذف و عزل جریان ارزشی در استان‌ها هستند و افراد ارزشی را کنار می‌گذارند.

آقامحمدی در پایان با اشاره به طرح سؤال نمایندگان از برخی وزرا خاطرنشان کرد: وقتی سؤالی از وزیری مطرح می‌شود، ده‌ها نفر پا درمانی می‌کنند تا این سؤال به صحن علنی مجلس نیاید، اما این موضوع در حالی است که اگر جلوی افراطی‌گری گرفته نشود دودش به چشم همه ما می‌رود، از این رو از شخص رئیس‌ جمهور می‌خواهیم تا حساسیت بیشتری روی این مسئله داشته باشد و جلوی افراط‌گرایان را بگیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها