امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97560
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی مسئول سازمان بسیج سازندگی در مراسم گرامیداشت دهمین سالگرد انجمن خیریه کریم اهل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی مسئول سازمان بسیج سازندگی در مراسم گرامیداشت دهمین سالگرد انجمن خیریه کریم اهل بیت با اشاره به ابعاد گروه‌های جهادی، گفت: حرکت‌های جهادی از ابتدا شکل اعتقادی و خودجوش داشته و سازمان بسیج سازندگی مسئولیت سازماندهی را برعهده دارد، هم اکنون نیز 3هزار گروه جهادی فعال هستند.

وی در ادامه درخصوص نقش این جهادگران تصریح کرد: گروه‌های جهادی به عنوان بازوان توانمند در مناطق محروم، با حمایت بیش از پیش می تواند منشا خیر و برکت بوده در حوزه تربیت نیروهای انقلابی به منظور رویش های جدید انقلاب اسلامی، این گروه‌ها به عنوان یک مولد نیروی انسانی شوند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی با اشاره به مطالبه اصلی جهادگران از مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی نیز با حمایت ویژه از بسیج سازندگی می تواند حلقه مفقوده این زنجیر برای تحقق اهداف عالی انقلاب در مناطق کم برخوردار باشد.
گروه جهادی دبیرستان شیخ مفید بیش از 10سال در استان های لرستان و سیستان و بلوچستان در عرصه‌های فرهنگی و آموزشی و عمرانی خدمات شایان ذکری به مردم این مناطق ارایه کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها