امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97566
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به ‌گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه 25 تیر) در پیامی به سلیم ...

به ‌گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه 25 تیر) در پیامی به سلیم الجبوری انتخاب وی به ‌عنوان رئیس مجلس نمایندگان جمهوری عراق را تبریک گفت که متن پیام به شرح ذیل است:
جناب آقای سلیم الجبوری
رئیس محترم مجلس نمایندگان جمهوری عراق

السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

خرسندم صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت انتخاب جنابعالی به عنوان رئیس مجلس نمایندگان کشور دوست و برادر جمهوری عراق ابراز دارم.
عالیجناب؛
معتقدم با توجه به شرایط بسیار حساس کنونی استقرار نهادهای قانونی به ویژه پارلمان گام مهمی در تقویت و تحکیم آرامش و امنیت مقابله با اقدامات گروه‌های تروریستی و تکفیری در عراق خواهد بود و تنها از طریق تقویت روند مردم‌سالاری و دموکراسی، اجرای قانون اساسی و هوشیاری و انسجام و وحدت ملت و رهبران و گروه‌های عراق عبور از شرایط کنونی میسر خواهد بود.

مایلم بار دیگر بر حمایت اصولی و همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از استقلال، حاکمیت، وحدت و تمامیت ارضی جمهوری عراق تأکید کنم و اطمینان دارم دولت و ملت بزرگ عراق شرایط دشوار کنونی را با موفقیت و سربلندی پشت سر خواهند گذاشت.

موفقیت روزافزون و سعادت جنابعالی، سربلندی و عزت دولت و ملت کشور دوست و برادر جمهوری عراق را از خداوند منان خواستارم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها