امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9758
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۷
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، اکبر نیکزاد عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های سوم خرداد در اردبیل اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، اکبر نیکزاد عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های سوم خرداد در اردبیل اظهار داشت: به احتمال زیاد ششم خرداد معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح پروژه‌های متمرکز استان اردبیل به این خطه سفر می‌کند.

وی از افتتاح 284 پروژه همزمان با گرامیداشت سوم خرداد روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: این تعداد پروژه با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار و 100 میلیارد تومان اعتبار به سرعت در حال تکمیل شدن است که امیدواریم با تکمیل آنها این پروژه‌ها با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شود.

نیکزاد به برخی پروژه‌های افتتاحی در سوم خرداد ماه اشاره کرد و افزود: همزمان با سوم خرداد 25 هزار واحد مسکن مهر و پروژه‌های متمرکز افتتاح و در خدمت مردم ولایتمدار استان قرار می‌گیرد.

این مسئول مطالعه، دقت و سرعت توأم با حفظ اصول مهندسی را از ضروریات اولیه اجرای پروژه‌های عمرانی ذکر کرد و ادامه داد: مورد استفاده قرار گرفتن پروژه‌های عمرانی در کوتاه مدت با رعایت کیفیت، مدیریت صحیح و کاهش هزینه‌ها در اولویت کار دست‌اندرکاران امر قرار گیرد.

وی از دستگاه‌های متولی خواست تا با تعامل و همکاری بیشتر در فرصت باقی‌مانده از تمام ظرفیت‌های خود در راستای به ثمر رساندن این پروژه توأم با رعایت اصول فنی و نظارت و کنترل دقیق استفاده کرده و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا این طرح‌ها و پروژه‌ها در مدت تعیین شده به بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم استان قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود ضرورت گرامیداشت مناسبت‌های خردادماه را یادآور شد و بیان کرد: باید از ظرفیت عظیم این مناسبت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم چرا که این برنامه‌ها و مناسبت‌ها سبب می‌شود تا دشمنان نظام از دست زدن به برخی توطئه‌ها و ترفندها ناامید شوند.

نیکزاد خاطر نشان کرد: این مناسبت‌ها همچنین مدیران اجرایی را توانمندتر از گذشته می‌کند تا هدیه و شیرینی به مردم بدهد تا کام ملت در این مناسبت‌ها به میمنت این ایام شیرین شود.

انتهای پیام/62006/ت20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها