امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97590
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اکبر پرواز افزود: بر اساس جزء 1 بند (و) تبصره 20 قانون بودجه سال 1393 مبلغ 10 هزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اکبر پرواز افزود: بر اساس جزء 1 بند (و) تبصره 20 قانون بودجه سال 1393 مبلغ 10 هزار میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه‌ای و هزینه‌ای به میزان 50 درصد از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و 50 درصد از محل منابع ماده 12 قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور، در اختیار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران قرار می‌گیرد.

پرواز با بیان اینکه امسال در نیمه اول سال این جلسات برگزار شده است، اظهار داشت: با توجه به ابلاغ این بودجه، پیگیر تخصیص مبلغ مناسب از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور هستیم و امیدواریم این موضوع نیز در نیمه اول سال به تحقق بینجامد.

علی اکبر پرواز همچنین خاطر نشان کرد: 5 هزار میلیارد ریال از این بودجه برای خرید و تامین بالگرد وتجهیزات امداد هوایی و 5 هزار میلیارد ریال دیگر نیز در خصوص موارد عمرانی و هزینه ای در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بر اساس این مصوبه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران موظف شد گزارش عملکرد و نحوه هزینه اعتبار موضوع این تصویب نامه را هر دو ماه به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ارائه کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار