امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97617
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدحسن زدا در مراسم بزرگداشت 25 تیر روز تامین اجتماعی که با حضور وزیر تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدحسن زدا در مراسم بزرگداشت 25 تیر روز تامین اجتماعی که با حضور وزیر تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و جمعی از معاونین این سازمان برگزار شد، اظهار داشت: ‌تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه‌گر در خاورمیانه است که نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش قرار داده و 60 هزار نفر پرسنل دارد.

وی ادامه داد: تامین اجتماعی سازمان خودگردان است و از محل درآمدهای خود این سازمان به افراد تحت پوشش خود را مدیریت می‌کند.

وی به گردش مالی 100 هزار میلیارد تومنی تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: این سازمان با این حجم گردش مالی باید عضو شورای اقتصاد کشور و عضو شورای امنیت ملی کشور باشد.

زدا بیان داشت: نباید اجازه دهیم مشکلی رخ بدهد بعد به دنبال حل آن برویم و سازمان تامین اجتماعی را در قسمت‌های مختلف دخیل کنیم. باید در مسائل پیشگیرانه اقدام شود.

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی بیان داشت: سازمان تامین اجتماعی 39 میلیون نفر تحت پوشش دارد و 60 هزار نفر نیز در این سازمان مشغول به کار هستند. کدام یک از این سازمان‌ها هم وزن و یا مساوی با این سازمان است. ما باید به این نتیجه برسیم که سازمان تامین اجتماعی در مراکز قدرت و تصمیم‌گیری حضور داشته باشد.

زدا یادآور شد: اقتصاد کشور در سال‌های گذشته 6 درصد کوچکتر شده است و نرخ تورم دو رقمی، نرخ بیکاری دو رقمی، پروژه‌های عمرانی تعطیل و یا نیمه تعطیل هستند و تحریم‌های ظالمانه اکثر کارخانه‌های بزرگ را به حالت نیمه تعطیل در آورده است و این اتفاقات نشان می‌دهد که باید 30 درصد افت درآمد در تامین اجتماعی داشته باشیم ولی مشاهده می‌کنیم که در یک روز 580 میلیارد تومان از مطالبات سازمان وصول و در یک ماه 2750 میلیارد تومان درآمد کسب می‌شود.‌ که این نشان می‌دهد با تمام رکودها سازمان تامین اجتماعی عملکرد مثبتی داشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها