امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97629
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ایتارتاس، مرکز خبری جمهوری خودخوانده خلق دونتسک امروز، چهارشنبه اعلام کرد که در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ایتارتاس، مرکز خبری جمهوری خودخوانده خلق دونتسک امروز، چهارشنبه اعلام کرد که در این منطقه اعلام حکومت نظامی شده است.
این مرکز خبری در بیانیه‌ای اعلام کرد: به منظور جلوگیری از حوادث و نجات زندگی و سلامت غیرنظامیان، بعنوان اقدام اجرای قانون، فرماندهی شبه‌نظامی، در دونتسک اعلام حکومت نظامی و منع رفت و آمد می‌شود.
طبق این سند، حکومت نظامی در چندین منطقه از شهر دونتسک اعلام شده است و محدودیت‌های این محدوده‌ها در حین حار تعیین می‌شود. منع رفت و آمد از ساعت ۲۳:۰۰ تا ۰۶:۰۰ به وقت محلی می‌باشد.
ایتارتاس گزارش کرد که بحران سیاسی در اوکراین به تشکیل تعداد زیادی گروههای مسلح در منطقه دونتسک منتهی شد و نیمه شب گذشته، تیراندازی‌ و صدای هواپیماهایی که در سطح شهر پرواز می‌کردند به گوش می‌رسید.
گارد ملی اوکراین گزارش کرد که شبه‌نظامیان دونتسک و لوهانسک از صبح امروز عملیات‌های تهاجمی را به یگان‌های ارتش اوکراین در منطقه دونتسک آغاز کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها