امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9763
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۷
تعداد بازدید: 73
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری لبنان 24، ولید المعلم وزیر خارجه سوریه در اظهارتی تاکید کرد که بحران کنونی در سوریه نتیجه توطئه‌های طرف‌های ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری لبنان 24، ولید المعلم وزیر خارجه سوریه در اظهارتی تاکید کرد که بحران کنونی در سوریه نتیجه توطئه‌های طرف‌های بین‌المللی و منطقه‌ای است که سعی دارند از طریق ابزارهای خود سوریه را از لحاظ اقتصادی و اجتماعی و امنیتی تخریب کنند.

وی ادامه داد که این کشورها سعی دارند ملت سوریه و امت عرب را به صورت عمومی به جنگ‌های تکفیری وادار کرده و آنها را از آرمان اصلی اعراب که همان موضوع فلسطین است، دور نگه دارند.

المعلم که با برخی احزاب مردمی تونس در راستای همبستگی آنها با سوریه دیدار می کرد، ‌تصریح کرد: این توطئه چینان به دنبال از بین بردن ساختارهای اجتماعی و فرهنگی در سوریه هستند تا روش متمدنانه آنها را که نمونه ای از همزیستی مسالمت آمیز و برادری ملی در کشور است، از بین ببرند.

وی ابراز داشت: ما گزینه‌ای غیر از پیروزی پیش رو نداریم، پیروزی سوریه در این جنگ پیروزی آرمان‌های عادلانه امت عربی است و مقامات و ملت سوریه مصمم هستند که در برابر تمامی این فشارها مقاومت کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها