امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97636
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد،بعد از حمله اسرائیل به فلسطین گروه‌ها و احزاب مذهبی پاکستان سعی دارند از ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد،بعد از حمله اسرائیل به فلسطین گروه‌ها و احزاب مذهبی پاکستان سعی دارند از تمام امکانات خود برای محکومیت جنایات صهیونیست‌ها استفاده کنند.

بمباران غزه باعث غم و اندوه مردم پاکستان شده و این در حالی است که نه تنها گروه‌های مذهبی بلکه احزاب و گروه‌های لیبرال نیز به حمایت از مردم فلسطین برخاسته‌اند.

در حال حاضر تظاهرات‌های ضد رژیم صهیونیستی در شهرهای مختلف پاکستان ادامه دارد.

قرار است، روز جمعه مصادف به عنوان روز محکومیت جنایات اسرائیل در پاکستان برگزار شود.

«صاحبزاده ابوالخیر محمد زبیر» رهبر حزب جمعیت علمای اسلام، «لیاقت بلوچ» دبیرکل حزب جماعت اسلامی، «علامه ساجد علی نقوی» رهبر حزب تحریک اسلامی و یکی از رهبران شیعه، پروفسور «ساجد میر» رهبر شورای اهل حدیث پاکستان، «علامه امین شهیدی» دبیرکل حزب مجلس وحدت مسلمین و «حافظ سعید» رهبر حزب جماعت الدعوه از برگزاری روز محکومیت جنایات اسرائیل در پاکستان استقبال کردند.

علمای بزرگ کشور اعلام کردند جنایات اسرائیل از نظر همه فرقه‌های پاکستان غیر قابل قبول است و کشته شدن مردم بی‌گناه غزه به ویژه زنان و کودکان هر چه زودتر باید متوقف شود.

علما و رهبران مذهبی پاکستان از دولت این کشور نیز خواستند از سازمان همکاری‌های اسلامی درخواست کند با برگزاری اجلاس ویژه به جنایات اسرائیل در فلسطین پایان دهد.

رهبران مذهبی پاکستان عنوان کردند، سازمان ملل متحد وظیفه دارد اسرائیل را مجبور به پذیرش قوانین بین‌المللی کند تا جنایات این رژیم علیه مردم بی‌دفاع فلسطین پایان یابد.

رهبران سیاسی و مذهبی پاکستان ضمن تأکید بر شرکت آحاد مردم در تظاهرات روز جمعه بیان کردند: مردم بی‌دفاع فلسطین از جمله زنان و کودکان نیاز به همدردی و حمایت همه مردم دارند و این موضوع یک وظیفه انسانی است که ارتباطی به مذهب و مسلک خاصی ندارد.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها