امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97643
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌گروههای مقاومت فلسطینی از سه شنبه گذشته که  رژیم صهیونیستی دور تازه ای از حملات خود علیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌گروههای مقاومت فلسطینی از سه شنبه گذشته که  رژیم صهیونیستی دور تازه ای از حملات خود علیه اهالی نوار غزه را آغاز کرد اهداف حیاتی این رژیم را هدف صدها موشک خود قرار داد.

از ویژگی های مهم این دور از درگیری ها خصوصا از ناحیه فلسطینی ها دقت در هدف گذاری‌ها و همچنین افزایش برد موشکهای مقاومت است. به گونه ای که برخلاف دو جنگ قبلی  این بار اهداف کاملا مشخص شده و برنامه ریزی شده انتخاب شده اند. به این معنی که گروههای مقاومت فلسطینی با درک درست از نقاط ضعف رژیم صهیونیستی اماکن حیاتی این رژیم از جمله فرودگاه بین المللی بن گورین،‌ شهر تل آویو(بخوانید تل الربیع) ،‌شهرک های صنعتی نزدیک بندر حیفا،‌پایگاه نظامی تل نوف،‌قدس غربی و.. هدف قرار داده اند و به این ترتیب تلاش می کنند بار روانی این اقدام را بر طرف صهیونیستی تحمیل کنند که تاکنون نیز پاسخ داده است. برکناری معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که زبان به تمجید توان تکنولوژیک گروههای مقاومت گشوده بود از سوی نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مصداقی براین مدعا است که فلسطینی ها این بار صحنه را به خوبی مدیریت کرده اند.

علاوه براین ورود پهپادهای شناسایی،‌تهاجمی و انتحاری از سوی مقاومت به صحنه رویارویی نشان داد که گروههای فلسطینی کاملا حساب شده صحنه میدانی را در حال هدایت و رهبری هستند.

برای اطلاع از جزئیات این دستاورد بزرگ مقاومت فلسطینی اداره کل بین الملل و سیاست خارجی فارس اینفوگرافی از موشکها و برد آنها را تهیه دیده است که در پی می‌آید:
 برای دریافت فایل کامل اینفو اینجا کلیک کنید
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها