امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97659
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی در آسمان مناطق شرق غزه اقدام به پخش اعلامیه کرد و از فلسطینی‌ها خواست تا ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی در آسمان مناطق شرق غزه اقدام به پخش اعلامیه کرد و از فلسطینی‌ها خواست تا منازل خود را ترک کنند.

العربیه هم در همین زمینه گزارش داد که ارتش اسرائیل با شلیک موشک‌های هشداری و سپس شلیک موشک‌های ویران کننده درحال تخریب منزال مسکونی در شرق غزه است.

اسرائیل در طی روزهای اخیر ابتدا با موشک‌های ضعیف به ساکنان این منازل هشدار می‌دهد که خانه و کاشانه خود را ترک کنند و بعد از 15 دقیقه با موشک‌های ویران‌گر این منازل را به طور کامل تخریب می‌کنند.

این اقدام صهیونیست‌ها باعث شده تا صد هزار فلسطینی وادار به ترک منازل خود شوند و به شهر غزه بیایند و در آنجا در مدارس و مراکز سازمان ملل اقامت کنند.

اقدام صهیونیست‌ها در تخریب گسترده منازل فلسطینی‌ها در واقع تلاشی است از سوی این رژیم برای فراهم کردن زمینه عملیات نظامی زمینی گسترده با هدف اشغال غزه چرا که نیروهای مقاومت با حضور در مرزهای شرقی مانع از ورود صهیونیست‌ها شده‌اند و در خلال دو جنگ قبلی(8 روز و 22 روزه) توانستند ارتش اسرائیل را زمین‌گیر کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها