امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97669
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شامگاه گذشته 24 تیرماه، دومین ضیافت افطار و نشست سالانه این مجمع با حضوری جمعی از اعضای هیئت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شامگاه گذشته 24 تیرماه، دومین ضیافت افطار و نشست سالانه این مجمع با حضوری جمعی از اعضای هیئت مدیره، هیئت امنا، ناشران عضو و مدیران فرهنگی در حوزه هنری برگزار شد.

میثم نیلی، مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی در این مراسم با اشاره به اینکه حوزه فرهنگ حوزه هدایت جامعه است، گفت: هدایت یک جامعه بر عهده ولی امر مسلمین است و ما امیدواریم بتوانیم با توجه به رهنمودها و مسیری که توسط رهبر انقلاب تبیین شده، سنگر خوبی برای پیشبرد اهداف ایشان باشیم.

وی افزود: این اندیشه‌ها و رهنمودها باید به یک نقشه راه تبدیل شود تا بتوانیم جلوی هجمه ادبیات و اندیشه‌های ناسالم و غیرمتناسب با اهداف امام جامعه را بگیریم و در جهت هدایت جامعه اسلامی‌مان گام برداریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت این دورهم‌نشینی‌ها و نشست‌های سالانه اشاره کرد و گفت: حضور ناشران در چنین جلساتی به هم‌افزایی بیشتر در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کمک کرده و زمینه‌ای را فراهم می‌آورد تا این اعضای این جبهه بتوانند از ظرفیت‌های یکدیگر برای برداشتن گام‌های اساسی‌ در حوزه فرهنگ و نشر استفاده کنند.

در ادامه این مراسم ناشران در گفت‌و‌گوهای صمیمانه بر قوی‌تر شدن همکاری‌ها تاکیدو زمینه‌های این همکاری را مورد بررسی قرار دادند.
پایان پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار