امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97674
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سیدهاشم میرلوحی در کتاب کتاب «یوسرائیل و صهیوناکراسی: ایالات متحده ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سیدهاشم میرلوحی در کتاب کتاب «یوسرائیل و صهیوناکراسی: ایالات متحده اسرائیل و سلطه صهیونیسم بر مردم» تلاش کرده است در این کتاب، در آمارها و تحلیل ها و همچنین برای اثبات ادعای خود از منابع آمریکایی و صهیونیستی استفاده کند تا هیچ جای اما و اگر و حرفی را برای آنان باقی نگذارد و به هیچ وجه از منابع و مآخذ فارسی، بهره‏‌ای در نگارش این کتاب نبرده است. او عمدتاً از دایرة‏المعارف فانک و گنالز (Funk and Wagnalls) استفاده کرده که یک دائرة ‏المعارف آمریکایی و متعلق به یهودیان است .در این کتاب نویسنده به جای کلمه یهود، از جهود استفاده می‌کند که منظورش همان کلیمیان و یهودیان است.

میرلوحی در مقدمه کتاب نوشته است:

«بعضی از آمریکایی ها با ارائه اسناد، مدارک و دلایل متقن اظهار می دارند که آمریکا در چنگال جهودان صهیونیست است و در حقیقت دموکراسی (و یا مردم سالاری) ـ یعنی حکوت مردم بر مردم ـ در آمریکا حاکم نیست، بلکه زایناکراسی (Zionocracy) و یا صهیوناکراسی و به عبارت دیگر، صهیون سالاری ـ یعنی سلطه صهیونیسم بر مردم ـ حاکم است و آمریکا در سیطره جهودان صهیونیست می‌باشد. لذا می‌گویند که آمریکا را نباید ایالات متحده آمریکا خوانده بلکه باید آن را ایالات متحده اسرائیل ـ (یوزریل ـ یوسرائیل) (USRAEL)نامید.

این کتاب به بخشی از این حقایق و نیز مطالبی پیرامون این موضوع ـ که از منابع آمریکایی، اسرائیلی و انگلیسی استفاده کرده است ـ پرداخته است.

لغت (USRAEL) چگونه شکل گرفته است: آمریکایی ها، دو نام (USA) «یو اس ای» و (ISRAEL) «اسرائیل» را ترکیب کرده اند و حرف A را از (USA) «یو اس ای» و همچنین IS را از ISRAEL «اسرائیل» حذف نموده‌اند و بعد، آن دو را به هم متصل کرده اند و لغت جدید USRAEL «یوزریل»» (ایالات متحده اسرائیل) حاصل شده است.»

این کتاب در بخش‌های مختلفی تنظیم شده است. کتب دینی؛ نقشه راه و ماهیت جهودان، جنایات علیه بشر و بشریت توسط جهودان صهیونیست (جنگ جهانی اول، جنگ جهانی دوم و ماجرای هولوکاست، فعالیت های غیر صلح آمیز اسرائیل و ترور جان اف کندی به دستور بن گورین و توسط عوامل موساد)، دموکراسی در آمریکا، نوع حکومت و انتخاب رئیس دولت در انگلیس، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و غیره، و نکاتی چند پیرامون وضعیت فرهنگی آمریکا در این کتاب آمده است. در پایان کتاب هم بخشی با عنوان ضمیمه مباحثی درباره عهد عتیق، اسامی پیامبران و مرد و زن طبق اظهار نظر یهودیان، فعالیت‌های ضد مسیح و لیست موزه های هولوکاست یهودیان در دنیا و تصاویر از شخصیت‌ها و جنایات صهیونیسم وجود دارد.

چاپ هفتم این کتاب در 504 صفحه، قطع وزیری، تیراژ 2000 نسخه و قیمت 15هزار تومان از سوی دفتر نشر معارف روانه بازار کتاب  شده است. از این نویسنده پیش از این، کتاب «آمریکا بدون نقاب» به همت انتشارات کیهان منتشر شده بود که قرار است با اضافاتی از سوی دفتر نشر معارف منتشر شود.

برای تهیه این کتاب از طریق سایت پاتوق کتاب: ketabroom.ir یا فروشگاههای پاتوق کتاب تهران (تلفن 88911212)، دفتر مرکزی نشر معارف قم (02537740004) پاتوق کتاب قم (تلفن 37735451)، پاتوق کتاب شیراز (تلفن 07112344615)، پاتوق کتاب مشهد (تلفن 05112220119)، پاتوق کتاب کرمانشاه(تلفن 08317238411)، پاتوق کتاب کرمان (تلفن 03412231466)، پاتوق کتاب ساری (01513253020)، پاتوق کتاب تبریز (تلفن 04115576000) و پاتوق کتاب رشت (تلفن 01313220697) و دیگر مراکز توزیع محصولات فرهنگی اقدام کنید.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها