امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97678
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش تجلیل از خادمان قرآنی شب گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش تجلیل از خادمان قرآنی شب گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

در این مراسم استاد «متولی عبدالعال» قاری برجسته مصری به تلاوت آیات 169 تا 174 سوره مبارکه «آل عمران» و سوره مبارکه «قدر» پرداخت؛ دلیل انتخاب این آیات اهمیت شهدا و همچنین نزدیک بودن به شب‌های قدر بود.

در این اجرا وی چندین بار آیه 169 سوره مبارکه «آل‌عمران» را که مربوط به زنده بودن شهدا در نزد پروردگار است، تکرار کرد.

تلاوت وی آنقدر حزین و تأثیرگذار بود که برخی از حاضران در سالن اشک از چشمانشان روانه شد و مشخص بود حتی خود استاد «متولی عبدالعال» نیز در حین تلاوت تحت تأثیر حضور در این همایش قرآنی قرار گرفته‌ است.

این استاد برجسته مصری پس از پایان تلاوت به خبرنگار فارس گفت: قرآن باید همراه با اندوه خاصی تلاوت شود البته حضور در این محفل نورانی باعث تأثیرگذاری و حزن بیشتر در تلاوتم شد به طوری که حس می‌کنم این تلاوت با سایر تلاوت‌هایم در ایران کمی متفاوت بود.

در ادامه تلاوت بسیار زیبای استاد «متولی عبدالعال» که شب گذشته در همایش «عمری با قرآن» اجرا شد، تقدیم مخاطبان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس می‌شود.

تلاوت متفاوت استاد «متولی عبدالعال» در همایش «عمری با قرآن»

دانلود


انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها