امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9768
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌گویند این اکشن ماجراجویانه و پلیسی با فروشی 80 میلیون دلاری، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌گویند این اکشن ماجراجویانه و پلیسی با فروشی 80 میلیون دلاری، صدرنشین جدول گیشه‌ نمایش خواهد شد.

این در حالی است که انیمیشن کامپیوتری «حماسه» و سومین قسمت مجموعه فیلم کمدی و خانوادگی «هنگ آور» هم، از فردا روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌روند.

اما اهل فن در این منطقه اعتقاد دارند هیچ یک از این دو فیلم نمی‌تواند با ششمین قسمت مجموعه فیلم «سریع و آتشی» رقابت کنند و کرسی اول جدول گیشه نمایش را به دست این فیلم خواهند سپرد.
 


 

«سریع و آتشی 6» با هزینه 100 میلیون دلاری تهیه شده است و جاستین لین فیلم‌ساز آسیایی‌تبار سینما، آن را کارگردانی کرده است.

وین دیزل، پل والکر و دواین جانسن بازیگران اصلی این اکشن ماجراجویانه هستند. جیسن استاتام هم در این قسمت از فیلم، به جمع بازیگران آن پیوسته است.

در قصه قسمت ششم فیلم، لوک هاپز (با بازی دواین جانسن که از قسمت پنجم به این مجموعه فیلم پیوست) افسر ارشد اداره پلیس، دومینیک تورتو (با بازی وین دیزل) و گروه همکارش را به همکاری فرا می‌خواند. مأموریت آن‌ها، مقابله با کاراکتر اوئن شاو (با بازی لوک ایوانز)‌ و فعالیت‌های خرابکارانه او در دنیای ماشین‌هاست.

تحلیلگران اقتصادی سینما از چند ماه قبل، از «سریع و آتشی 6» به عنوان یکی از امیدهای اصلی جدول گیشه نمایش سینماها در فصل تابستان اسم بردند.
 


 

کمدی «هنگ ‌آور 3» را تاد فیلیپز کارگردانی کرده و برادلی کوپر (نامزد دریافت جایزه اسکار)، ادهلمز و زک گالیفیاناکیس بازیگران اصلی آن هستند.

دو قسمت قبلی فیلم در سال‌های 2009 و 2011 بیش از 500 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کردند و همین موفقیت مالی را در بقیه کشورهای جهان هم تکرار کردند. سه قسمت فیلم با هزینه تولید متوسط 30 تا 50 میلیون دلاری تهیه شده است.
 


 

انیمشن کامپیوتری «حماسه»‌ را کریس وج (کارگردان «عصر یخی») ساخته است و قصه دختر نوجوانی را تعریف می‌کند که در دل  یک جنگل تاریک، در میانه دعوای دو نیروی خیر و شر قرار می‌گیرد و به کمک نیروی خیر می‌آید.

این اکشن فانتزی و ماجراجویانه خانوادگی را کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه کرده است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار