امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97786
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 113
آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: حمله رژیم صهیونیستی به غزه در این چند روز اخیر مسائل زیادی را در پی داشت به ...

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: حمله رژیم صهیونیستی به غزه در این چند روز اخیر مسائل زیادی را در پی داشت به طوری که تحلیل برخی از افراد مبنی بر این بود که جریان غزه با استفاده از همزمانی با رقابت‌های جام جهانی فوتبال شکل گرفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید این نکته را در نظر داشت که اصل جریان غزه به خاطر قصه جنگ عراق و حملات گروه تروریستی داعش صورت گرفت و رژیم صهیونیستی به خیال خود باور کرد که ایران در عراق در حال نبرد با داعش است و اگر همزمان بخواهد این رژیم غاصب غزه را سرکوب کنند دیگر ایران به کمک آنها نمی‌آید ولی باید باور کرد که جام جهانی فوتبال هم در کنار این قضیه جنبه تبلیغاتی داشت.

وی با اشاره به صحبت‌های اخیر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه باید ایران را به حداقل 19 هزار سانتریفیوژ ترغیب داد، عنوان کرد: وزیر امور خارجه آمریکا باید بداند مقام معظم رهبری فرمودند 190 هزار سانتریفیوژ حداقل قضیه و نیاز ما است که باید تامین شود و آنچه مسلم است اینکه آنها باید بدانند حرف رهبر معظم انقلاب خط قرمز ما در برابر سخنان مقامات آمریکایی است.
انتهای پیام/70005/صا30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها