امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97798
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات آخرین اخبار و تحولات را با حضور مسئولان ذی‌ربط بررسی می‌کنند.

روز سه‌شنبه طرحها و لوایح ارجاعی به کمیسیون مورد رسیدگی قرار می‌گیرند و کارگروه امنیت کمیسیون طرح تأمین آب کشاورزی و شرب فلات مرکزی، شرق و جنوب شرق ایران را بررسی می‌کند.

بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده 9 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

کارگروه روابط خارجی یکشنبه آینده لایحه تصویب کنوانسیون میناماتا در مورد جیوه را مورد رسیدگی قرار می‌دهد و سپس به بررسی لایحه اجازه مشارکت دولت جمهوری اسلامی ایران در برنامه صندوق بین‌المللی پول برای کاهش فقر و ارتقای رشد می‌پردازد.

ادامه بررسی آخرین اخبار و تحولات روابط جمهوری اسلامی ایران با کشور عربستان سعودی با حضور مسئولان ذی‌ربط در دستور کار این کارگروه قرار دارد.

کارگروه دفاعی کمیسیون امنیت ملی سه‌شنبه آینده لایحه اصلاح قانون بیمه عمر و حوادث پرسنل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان تابعه یا وابسته به آنها را مورد رسیدگی قرار می‌دهد و کارگروه حقوق‌بشر سه‌شنبه آتی به بررسی آخرین وضعیت حقوق‌بشر جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین‌المللی با حضور مسئولین ذی‌ربط می‌پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار