امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97799
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات لایحه اصلاح قانون بیمه عمر و حوادث پرسنل نیروهای مسلح وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان‌های تابعه یا وابسته به آنها را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

رسیدگی به طرح اصلاح مواد 51 و 56 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و بررسی طرح اساسنامه شرکت ملی نفت ایران در دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان قرار دارد.

2 نفر از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان هفته آینده برای معرفی به صحن علنی مجلس به عنوان عضو ناظر در هیأت امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران انتخاب می‌شوند.

روز سه‌شنبه قاضی‌زاده‌هاشمی و محمود حجتی وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جهاد کشاورزی برای ارائه گزارشی درباره اقدامات صورت گرفته در مورد مقدار مصرف مجاز سموم و کودهای شیمیایی برای تولید محصولات باغی و کشاورزی راهی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها