امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97800
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات طرح‌های اجازه سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی و مؤسسات عمومی غیردولتی به استفاده از انرژی خورشیدی و تشکیل صندوق حمایت از توسعه دانه‌های روغنی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

دستگاه‌های ذی‌ربط هفته آتی برای ارائه گزارش عملکرد بند (ف) تبصره 2 قانون بودجه سال1393 کل کشور به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می‌روند.

روز دوشنبه محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت برای پاسخگویی به سؤالات نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار و محمد سقایی نماینده استهبان به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می‌رود.

نشست مشترک اعضای این کمیسیون با دیوان محاسبات هفته آتی برگزار می‌شود.

روز سه‌شنبه دستگاه‌های ذی‌ربط درباره عملکرد مالی (منابع و مصارف) سه ماهه قانون بودجه سال 1393 کل‌کشور در این کمیسیون گزارش می‌دهند.

کارگروه اجتماعی مجلس یکشنبه آینده گزارش فعالیت‌های معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام‌خمینی (ره) را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

کارگروه اقتصادی نیز رو دوشنبه رسیدگی به طرح برنامه و بودجه را ادامه می‌دهد و سپس به بررسی تحول نظام بانکی می‌پردازد.

کارگروه عمومی و دفاعی یکشنبه آینده تفریغ بودجه سال1391 کل‌کشور در حوزه وزارت راه و شهرسازی و حمل ونقل را بررسی می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها