امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97803
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات گزارش رئیس شورای رقابت پیرامون افزایش قیمت خودرو را استماع و بررسی می‌کنند.

معاون فناوری و امور بین‌الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز هفته آینده درباره وضعیت تولید در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و سیاست‌های اجرایی اقتصاد مقاومتی در این کمیسیون گزارش می‌دهد.

بررسی طرح اصلاح ماده 132 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، استماع و بررسی گزارش شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره عملکرد و برنامه‌های خود، استماع و بررسی گزارش مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران اپراتورهای ارتباطات سیار و ثابت درباره وضعیت تولید و توسعه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و رسیدگی به گزارش جلسه مورخ24/4/1393 کمیسیون برای ارائه به صحن علنی مجلس جهت قرائت در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

روز سه‌شنبه محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت برای پاسخگویی به سؤالات علی ایرانپور نماینده مبارکه، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت، عابد فتاحی نماینده شهر بابک، مؤید حسینی نماینده خوی، علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان و مهرداد بذرپاش نماینده تهران راهی کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار