امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97811
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
محمد قاسملو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: چندی پیش خانمی به هویت معلوم با ارائه شکایتی اعلام داشت که کیف دستی خود را گم کرده و ...

محمد قاسملو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: چندی پیش خانمی به هویت معلوم با ارائه شکایتی اعلام داشت که کیف دستی خود را گم کرده و بعد از آن متوجه شده که از حساب بانکی وی مبالغی به صورت غیرمجاز برداشته شده است که بلافاصله موضوع برای رسیدگی  در دستور کار کارآگاهان ویژه تیم اقتصادی این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که شاکیه رمز کارت بانکی خود را در کنار کارت نگهداری می‌کرد که تحقیقات لازم معمول و مشخص شد که مبالغ برداشتی به صورت خرید شارژ تلفن همراه بوده است.

این مقام انتظامی افزود: پس از بررسی‌های تخصصی خریدار شارژها شناسایی و به این پلیس احضار شد که در تحقیقات بیان کرد، مدتی پیش کیف پول را در مسیر برگشت به منزل پیدا کرده و در بررسی وسایل موجود داخل کیف مشاهده کردم که رمز کارت بانکی به همراه کارت بانکی در داخل کیف است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه اقساطم عقب افتاده بود فریب خورده و اقدام به خرید شارژ و فروش آن به افراد دیگر برای پرداخت اقساط خود را کردم و اکنون از کرده خود پشیمان هستم و خواستار بخشش شاکیه هستم، که نتیجه تحقیقات تکمیلی به عرض مقام  قضایی منعکس و پرونده با جلب رضایت شاکیه مختومه شد.

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی خاطر نشان کرد: به هموطنان توصیه می‌شود که به علت بهره‌مندی از فناوری‌های نوین که یکی از آن، استفاده از کارت بانکی است، باید نحوه استفاده صحیح و نگهداری از آن را به طور دقیق رعایت کرده و از نگهداری رمز همراه کارت جداً خودداری و مشخصات بانکی خود را نیز در اختیار افراد غیر قرار ندهند.

وی اضافه کرد: هموطنان به یاد داشته باشند کلاهبرداران در کمین هستند تا از کمترین زمان ممکن علیه شما و به سود خود استفاده کنند.
انتهای پیام/60001/ح20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها