امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97814
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
مهدی نویدادهم، دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با اشاره به ...

مهدی نویدادهم، دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با اشاره به اتفاقاتی که اخیراٌ توسط یک معلم تهرانی رخ داد و باعث تأسف همگان شد، اظهار داشت: به تعبیر قرآن این موضوعات ملاء هستند و این ملاء که در قرآن وجود دارد اکثر افراد جامعه خودشان نبودند، بلکه چشم پر کن‌ها و آنهایی که به چشم می‌آمدند، بودند.

وی افزود: ممکن است آنها اقلیت و گروه کوچکی بودند و به چشم می‌آمدند؛ ما نباید اجازه بدهیم آنها به چشم بیایند زیرا آنها کف روی آب هستند.

نویدادهم با اشاره به اینکه همیشه باید حقیقت به چشم بیاید، خاطرنشان کرد: آن معلمی که کلیه خود را به دانش‌آموزش می‌دهد من که مسئول در این سیستم هستم خبر نداشتم و از رادیو شنیدم، چرا؛ چون دیده نمی‌شود، اما آن موضوع معلم تهرانی را همه می‌دانند که یک معلم در فلان جا کاری انجام داد؛ چه کسی این کار را کرد؛ رسانه‌ها انجام دادند.

وی با بیان اینکه اکثریت قریب به اتفاق معلمان و اگر نسبی بخواهم بگویم نسبت به تمام دستگاه‌های دیگر ارزشمندتر و سالم‌تر هستند، تصریح کرد: اگر قرار است ما مقبولیتمان را بر اساس مبانی دینی انجام دهیم، با رسانه‌ها هم باید اینجاها به توافق برسیم و جامعه را یک گام به جلو ببریم؛ ما هم از این موضوعات رنج می‌بریم.

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش با ذکر مثالی در خصوص ارزش و جایگاه والای معلمان، گفت: حدادعادل در زمانی که در آموزش و پرورش بود گفت که باور داشتم قشر معلمان نسبت به دیگران برتری دارد اما وقتی رفتم و رئیس مجلس شدم و تمام کشور را از آن بالا دیدم بیش از پیش به این اعتقاد رسیدم که اینها واقعیت است.

نویدادهم گفت: رسانه‌های دیگر چیزهای دیگر می‌گویند که ما هم قبول نداریم و این متأسفانه عارضه است. در حالی که هر مطلبی باید در جای خودش گفته شود و نباید در صحن عمومی و برد جهانی گفته شود؛ باید موضوعی گفته شود که سیستم را یک گام به جلو ببرد و اندیشه و فرهنگ بیافریند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها