امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97815
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران، محمود رضا سعیدپور اظهار داشت: روز گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران، محمود رضا سعیدپور اظهار داشت: روز گذشته در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر سقوط یک نوع پرنده شکاری در منزل وی، مأموران اجرایی این اداره سریع به محل اعزام شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت افزود: مأموران پس از تحویل، تیمار و حصول اطمینان از سلامت پرنده آن را به منظور حلقه‌گذاری و رهاسازی در طبیعت به اداره محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران تحویل دادند.

سعیدپور با اشاره به اینکه مردم نسبت به حفظ حیات وحش و محیط زیست علاقه هستند، اظهار داشت: باید با آموزش‌های لازم از طریق رسانه‌های ارتباط جمعی و نهادهای مسئول اطلاع رسانی صحیحی در باره نحوه برخورد مردم با جانداران و ارتقای سطح فرهنگ زیست محیطی صورت پذیرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پاکدشت از شهروندان پاکدشتی خواست تا درصورت مشاهده موارد مشابه، موضوع  را از طریق شماره تماس‌های 36010209-021 و 36020209-021 به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت اطلاع دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها