امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9782
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۹
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، دادگاه استیناف غزه با حکم اعدام «ح.خ» جاسوس رژیم صهیونیستی که پیش از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، دادگاه استیناف غزه با حکم اعدام «ح.خ» جاسوس رژیم صهیونیستی که پیش از این دادگاه عالی عدالت آن را صادر کرده بود، موافقت کرد.

«فضل الجدیلی» معاون دادستان کل نظامی غزه در این باره گفت که «ح.خ» به جاسوسی برای رژیم اشغالگر و دخالت در قتل متهم است و اجرای حکم اعدام وی نیازمند تائید هیئت وزرای فلسطین است.

وی افزود که دادگاه عدالت همچنین حکم اولیه مبنی بر اعدام «الف. ه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌» با همین اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی را صادر کرد و این حکم نیز نیازمند تائید از سوی دادگاه استیناف است.

دو روز پیش «فتحی حماد» وزیر کشور دولت منتخب فلسطین در غزه در اظهاراتی مطبوعاتی پس از دیدار با یک هیئت پزشکی اردن گفت: اعدام مزدوران ادامه دارد و این موضوع تازه در صحنه فلسطین نیست، امور قانونی درباره هر مزدور انجام و سپس اعدام می‌شود.

وی افزود که اقداماتی علیه مزدوران و جاسوسان رژیم اشغالگر صورت گرفت و فرصت توبه برای همه مزدوران فراهم شد و تعدادی از مزدوران خود را به وزارت کشور معرفی کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار