امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97821
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابل، همت احمدی صبح امروز در نشست مدیران حوزه ابتدایی در کانون امام خمینی (ره) بابل،اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بابل، همت احمدی صبح امروز در نشست مدیران حوزه ابتدایی در کانون امام خمینی (ره) بابل،اظهار داشت: شب‌های قدر فرصت مناسب برای بازبینی اعمال گذشته و توبه از گناهان است.

وی تصریح کرد: برای دست‌یابی به آینده روشن و ترسیم نظام آموزشی قابل قبول باید بستر مناسب را مهیا کرد که مقطع ابتدایی منشا همه این تحولات است.

مدیر آموزش و پرورش بابل مهم‌ترین رکن توسعه کشور را نیروی انسانی برشمرد و افزود: برای اینکه در مقطع  راهنمایی و متوسطه به آرامش نسبی دست یابیم باید ساختار آن در مقطع ابتدایی برنامه‌ریزی شود.

وی با اشاره به اینکه باید این واقعیت را پذیرفت که دانش‌آموزان امروز با یک دهه گذشته متفاوت هستند، گفت: برای موفقیت نیازی به سخت کار کردن نداریم بلکه نیازمند مدیران و معلمانی هستیم که آگاهانه کار کنند و راهکار نوین ارائه دهند تا بتوانند خروجی خوبی داشته باشند.

احمدی تصریح کرد: خردورزی در کار آموزش و پرورش توسط مدیران کارآمد رقم می‌خورد، مدیرانی که پرچم پر افتخار اقتدار نظام را با دستان دانش‌آموزان مستعد به اهتزاز در می‌آورند.
انتهای پیام/86009/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار