امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97833
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتسنان، مهدی بحرانی ظهر امروز در نشست مسئولان آبپخش اظهار داشت: استقرار ادارات دولتی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتسنان، مهدی بحرانی ظهر امروز در نشست مسئولان آبپخش اظهار داشت: استقرار ادارات دولتی در آبپخش خواسته مهمی است که مردم آبپخش طی سنوات گذشته همواره به آن تاکید داشته‌اند و نقشی مهم در پیشرفت این شهر دارد.

وی افزود: از مسئولان ارشد استان و شهرستان انتظار داریم با توجه به گذشت بیش از شش سال از ارتقای آبپخش به مرکز بخش اقدامات لازم را برای توسعه زیرساخت‌های اداری آبپخش انجام دهند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آبپخش عنوان کرد: استقرار اداره آموزش و پرورش آبپخش خواسته مهمی است که مردم و فرهنگیان آبپخش طی سال‌های گذشته همواره بر آن تاکید داشته‌اند و امیدواریم با همکاری مسئولان این امر محقق شود.

بحرانی اذعان داشت: جمعیت بالای فرهنگیان و دانش‌آموزان آبپخش از عوامل مهمی است که ضرورت استقلال اداره آموزش و پرورش آبپخش را روشن می‌کند.

وی اضافه کرد: رفع مشکل سند مالکیت زمین‌های مسکونی آبپخش اولویت مهمی است که شورای شهر طی سنوات گذشته پیگیری‌های وسیعی در این زمینه انجام داده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آبپخش گفت: امیدواریم با مشارکت مسئولان ارشد استان و شهرستان مشکل سند مالکیت منازل مسکونی شهروندان آبپخش برای همیشه مرتفع گردد.

بحرانی در پایان بیان داشت: صدور سند مالکیت برای مردم آبپخش که مالکان اصلی این اراضی هستند خواسته اصلی مردم آبپخش از مسئولان دولتی است.
انتهای پیام/2452/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها