امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97834
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
خسرو محمدی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنده با اشاره به وسعت منابع ملی در شهرستان لنده گفت: متأسفانه شب گذشته به علت‌ نامعلومی قسمتی از ...

خسرو محمدی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنده با اشاره به وسعت منابع ملی در شهرستان لنده گفت: متأسفانه شب گذشته به علت‌ نامعلومی قسمتی از کوه سیاه واقع در شهرستان لنده طعمه حریق شد.

وی افزود: با هماهنگی فرماندار و مسئولان شهرستان ستاد اطفای حریق به سرعت تشکیل و گروه‌های لازم از جمله ادارات امدادی، نیروهای بسیجیان و ادارات شهرستان جهت خاموش کردن آتش به منطقه اعزام شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان لنده خاطرنشان ساخت: صعب‌العبور بودن و طولانی بودن مسیر از جمله مشکلاتی بود که مسیر دسترسی را با مشکل رو به رو ساخته است.

محمدی در ادامه افزود: حضور به موقع نیروها در شب گذشته باعث شد پس از جدال 8 ساعته با آتش بتوانیم آن را مهار کنیم، هر چند تاکنون بیش از 30 هکتار از اراضی ملی طعمه حریق شده است.

وی یادآور شد: متأسفانه دقایقی پیش اهالی منطقه و نگهبانان منابع طبیعی خبر دادند که آتش دوباره زبانه کشیده و در حال پیش‌روی به سمت مراتع و جنگل‌ها است.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان لنده خاطرنشان کرد: علت اصلی آتش‌سوزی مشخص نشده و به دنبال علل و یا عواملی بروز این آتش‌سوزی هستیم و این مطلب پس از بررسی‌ها و پایان یافتن تحقیقات اعلام خواهد شد.

محمدی در ادامه افزود: نیاز به کمک نیروهای امدادی در شهرستان وجود داشته و می‌طلبد همانطور که در شب گذشته با ما همکاری کردند، امروز نیز برای مهار آتش همراه ما باشند.

وی در پایان از نیروهای بسیجی، پاسداران، اداره راه و شهرسازی، فرمانداری و نیروهای امدادی و ... تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/82013/ب20
برچسب ها:
آخرین اخبار