امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97843
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، حمزه امین‌نژاد اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، حمزه امین‌نژاد اظهار داشت: در پی دریافت گزارش‌هایی از شهروندان مبنی بر توزیع مواد مخدر در بین جوانان و نوجوانان به مرکز فوریت‌های پلیس 110 بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت و تیمی ویژه تحقیقات خود را برای بررسی آن آغاز کردند.

وی تصریح کرد: در تحقیقات ماموران انتظامی مشخص شد که دو نفر در یکی از محله‌های این شهرستان در یک مجتمع مسکونی به صورت نامحسوس اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کنند.

فرمانده انتظامی دلیجان افزود: با شناسایی این افراد که موجب نارضایتی شهروندان شده بودند، مراتب با دستگاه قضایی هماهنگ شد و در عملیاتی غافلگیرانه محل فعالیت آنان مورد بازرسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در بازرسی از منزل این افراد مقدار یک کیلو و 10 گرم ماده مخدر حشیش، یک کیلو و 948 گرم تریاک، مقادیری هروئین، آلات و ادوات استعمال و توزین مواد مخدر کشف شد.
انتهای پیام/87001/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار