امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97858
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری شینهوای چین از قول برخی منابع دیپلماتیک اعلام کرده طرفین مذاکرات هسته‌ای رو زجمعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری شینهوای چین از قول برخی منابع دیپلماتیک اعلام کرده طرفین مذاکرات هسته‌ای رو زجمعه تصمیم به تمدید مهلت مذاکرات به بعد از 20 جولای (29 تیرماه) را اعلام خواهند کرد.
این خبرگزاری همچنین از قول این منبع اعلام کرده مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ بعد از موعد ۲۰ جولای (۲۹ تیرماه) تمدید خواهد شد.
پیش از این خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مهم غربی با استناد به منابع مختلف از احتمال تمدید مهلت مذاکرات هسته‌ای بین ایران و 1+5 پس از پایان موعد 20 جولای، تصریح شده در توافق موقت ژنو خبر داده بودند.
تاریخ‌های متعددی برای تمدید مهلت مذاکرات ذکر شده بود. در حالی که برخی منابع تمدید چند روزه مهلت مذاکرات را محتمل دانسته بودند، برخی منابع دیگر از تمدید چند ماهه و حتی 6 ماهه مهلت مذاکرات سخن به میان آوردند.

ایران و کشورهای 1+5 سوم آذرماه سال گذشته به توافقی موقت موسوم به «برنامه اقدام مشترک» برای حل و فصل تنش‌های یک دهه‌ای بر سر برنامه هسته‌ای ایران دست یافتند.
انتهای پیام/م.
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها